Esinemiskavad

Minu esinemiskavad sobivad nii suurtele peoõhtutele kui rahulikumale üritusele. Esineda võib nii ühes kui mitmes osas. Kuna esinemisgraafik on tihe, siis soovi korral tasub broneerida esinemine pigem varem kui viimasel minutil, sest nii garanteerid, et kuupäev on Sinu ürituse jaoks vaba. Kõik allolevad esinemiskavad on  ajas hästi sissetöötatud, kuid on võimalik kava disainida ja täiustada vastavalt ürituse eripärale. 

MUGAV TÄISPAKETT KOOS LAHENDUSTEGA

Erapidudel pakume tihti tellijatele ka ülimugavat peo täispaketti, kus lisaks esinemisele on sees ka kogu vajaminev helitehnika - ja valgustus vastavalt ruumi suurusele ja eripärane. Pakkumises on tasemel DJ, kes teie meeleolu üleval hoiab enne ja pärast esinemist. Tehnika pannakse üles ja võetakse maha kokkulepitud ajal ja tellija saab ise enda üritust nautida ning ei pea muretsema, kuskohast tehnikat tellida või kas kõik ikka toimib. Selle eest hoolitseme meie. Oleme selliseid üritusi sadu kordi abistanud korraldada ja omame head partnerite võrgustikku.

Peokava koos tantsutüdrukutega

Kavas kõlavad minu parimad ja tuntuimad lood läbi aegade ning tegemist on hoogsa live-esinemisega, kus publik saab hästi tantsida kui kaasa laulda. Kavasse on viimaste aastatega lisandunud ka Nexuse suurimad hitid, mille järgi publik aina rohkem on huvi tundnud ning seetõttu on esinemiskava põnev segu nii minu uuema aja muusikast kui ka nostalgilisest Nexuse perioodist. Laval lisavad vürtsi kaunid tantsutüdrukud! Esinemine sobib hästi ükskõik millisele peole või üritusele  - sünnipäev, pulmapidu, firmapidu, klubiüritus jne. Kavale saab juurde lisada meeleoluks ka live instrumente, näiteks saksofonimängija.


MUGAV TÄISPAKETT ERAPIDUDELE

Erapidudel pakume tihti tellijatele ka ülimugavat peo täispaketti, kus lisaks esinemisele on sees ka kogu vajaminev helitehnika -  ja valgustus vastavalt ruumi suurusele ja eripärane. Pakkumises on tasemel DJ, kes teie meeleolu üleval hoiab enne ja pärast esinemist. Tehnika pannakse üles ja võetakse maha kokkulepitud ajal ja tellija saab ise enda üritust nautida ning ei pea muretsema, kuskohast tehnikat tellida või kas kõik ikka toimib. Selle eest hoolitseme meie. Oleme selliseid üritusi sadu kordi abistanud korraldada ja omame head partnerite võrgustikku.

Akustiline kava koos kitarristiga

Kavas kõlavad samuti minu parimad lood läbi aegade, kuid on ka mitmeid romantilisi laule ja covereid. Akustiline kava on paindlik ja saab ka vastavalt soovi lisada juurde laule (näiteks pruutpaarile mõni oluline lugu, sünnipäevalapse lemmiklaul vms).

Kava sobib hästi rahulikumale õhtusöögile või sünnipäevale, samuti väga sobilik pulmadesse või kliendiüritustele. 


Õhtu või päevajuhtimine

Alati ei pea esinemine tähendama vaid laulmist ja muusikat, vaid mind võib kutsuda ka päeva kui õhtujuhiks erineva suurusega üritustele.