Muu koostöö

Enter some text...

Lisaks esinemistele pakun enda partneritega ka ürituskorraldusteenust ning erapidude konsultatsioone, et leida just teile parim võimalik lahendus. Meelelahutusvaldkonnas tegutsedes on tekkinud arvestatav kogemus ning hea võrgustik sündmuste korraldamiseks.  Samuti loen hobina meeledi raadio - ja telereklaame ning olen avatud koostööle sotsiaalmeeldias. Loe lähemalt allpool.

Ürituskorraldus - ja erapidude konsultatsioon

Olles meelelahutuses tegutsenud juba 20. aastat on selle ajaga tekkinud arvestatav hulk häid koostööpartnerid selles valdkonnas, kellega koostöös saame aidata korraldad ürituse nullist. Saame olla nii  ettevõtetele kui erakliendile abiks olla  üritusete programmi koostamisega kui sobiva tehnilise lahenduse väljatöötamisega. Samuti saame aidata teha valikuid ürituse artistite/õhtujuhi/päevajuhi valikul ja toitlustuse suunal.

 Saame pakkuda tellijale mugavat täispaketti, mis sisaldab kõiki ürituse tehnilisi vajadusi vastavalt ruumi suurusele/eripärale sh. peovalgustus ja väga hea tasemega DJ. Täispaketi puhul pannaks ürituse alguses kogu tehnika üles ja võetakse maha kokkulepitud kellaajal. Tellija ei pea enda pead vaevama erinevate detailide jm. sellisega ja saab ise enda üritust nautida. Tellija jaoks ühest kohast kogu paketi võtmine on üldjuhul ka pisut soodsam, kui ise kõik detailid kokku panna ja muretseda, kas ikka kõik sai paika ja toimib soovitud kujul. Selle jaoks on meil olemas lai partnerite võrgustik valdkonnas, kellega koos saame ka suurema ja nõudlikuma peo kenasti korraldatud.

Tele - ja raadioreklaamid

Tele ja raadioreklaamide lugemine ja signatuur vokaalid reklaamidesse on olnud minu kirg juba pikki aastaid. Paljud võibolla ei oska seostada mind sellise valdkonnaga, kuid olen juba 15 aastat tegelenud aktiivselt ka erinevate raadio - ja tele reklaamide lugemisega. Tänu heale diktsioonile ja oskusele häält hästi kasutada, saan lugeda väga erineva sisuga reklaame ning see teeb selle valdkonna minu jaoks põnevaks, sest enda häälega pead oskama jõudma lõpptarbijani ja suutma edasi anda brändi või toodet.

Minu loetud reklaame on olnud kuulda kõikides suuremates raadio - ja telekanalites: Star FM, Sky Plus, Elmar, Power Hit Radio, Tre, Ring FM, TV3, Kanal 2 jne. Olen olnud aastaid mitmete suurte raadiojaamade naisvokaal raadio signatuurides, samuti olen laulnud sisse paljude väga tuntud brändide reklaame signatuure. Reklaam signatuuri saan vajadusel ka ise loominguliselt luua, kui kliendil selleks puudub konkreetne idee. Mind saab kutsuda stuudiosse lugema juba ettevalmistatud tekstiga reklaame kui ka tellida nullist nii reklaami sisu loomine kui ka ainult lugemine. Olen loominguline ja kiire sisulooja ning oman võimalust reklaamid ka omal käel sisselugeda ja töödelda valmisreklaamideks.

Koostöö sotsiaalmeedias

Olen avatud põnevale koostööle ka sotsiaalmeedias - selleks tuleb võtta ühendust minuga kas läbi selle veebilehe või Instagrami konto. Iga koostöö on erinev ja brändidega, kellega löön käed, proovin alati luua midagi sellist, et see sisu oleks põnev ja unikaalne:)

Huvi korral kirjuta: info@merlynofficial.com